1 - 30 з 39   Далі В кінець

WebWizard CRM Real Estate

Без комісії з покупця  Ексклюзив

10304

Заголовок

Будинок

 За містом

 Чернівецька обл., Вижницький р-н

  / / -

 250 / 165.4 / м2

 Ціна: 160 000$

Заголовок


Для тих, хто мріє відпочивати круглий рік.\nБаза відпочинку у Карпатах.\nВлітку - сонце, взимку - сніг, цілий рік - чисте гірське повітря та неповторна краса карпатської природи.\nДолішній Шепіт - єдине в Українських Карпатах село, безпосередньо з якого ведуть шляхи на п`ять поблизьких перевалів.\nНеподалік від села розташовані пам`ятки природи: «Лісничка», «Чемернарський Гук» і «Чемернарський Нижній Гук», а також ентомологічний заказник «Чарівне крильце». На південний схід від села — заповідне урочище «Чемернарське».\nНа ділянці розташовано 2 будинки - двоповерховий та чотирьохповерховий, літня кухня з терасою, сауна, гараж, 3 альтанки, велика тераса, площадка для баскетболу, тераса з тенісним столом. \nТвердопаливні та електрокотли, акумулятор гарячої води для підтримки опалення, ємністю 900 л. \nДжерельне водопостачання. \nДвотарифний лічильник. \n2 фази: 220 та 380 вольт.\nЗ вікон відкривається вид на річку і гори.\nТут лікує навіть повітря!\nДетальна інформація за тел. 0630727333

АН VALION-Миколаїв

0630727333

valionmykolaiv@gmail.com

WebWizard CRM Real Estate

Без комісії з покупця  Ексклюзив

10303

Купити будинки біля гір

Будинок

 За містом

 Чернівецька обл., Вижницький р-н

 1 / 4 / -

 250 / 165.4 / м2

 Ціна: 160 000$

Купити будинки біля гір


Для тих, хто мріє відпочивати круглий рік. База відпочинку у Карпатах. Влітку - сонце, взимку - сніг, цілий рік - чисте гірське повітря та неповторна краса карпатської природи. Долішній Шепіт - єдине в Українських Карпатах село, безпосередньо з якого ведуть шляхи на п`ять поблизьких перевалів. Неподалік від села розташовані пам`ятки природи: «Лісничка», «Чемернарський Гук» і «Чемернарський Нижній Гук», а також ентомологічний заказник «Чарівне крильце». На південний схід від села — заповідне урочище «Чемернарське». На ділянці розташовано 2 будинки - двоповерховий та чотирьохповерховий, літня кухня з терасою, сауна, гараж, 3 альтанки, велика тераса, площадка для баскетболу, тераса з тенісним столом. Твердопаливні та електрокотли, акумулятор гарячої води для підтримки опалення, ємністю 900 л. Джерельне водопостачання. Двотарифний лічильник. 2 фази: 220 та 380 вольт. З вікон відкривається вид на річку і гори. Тут лікує навіть повітря! Детальна інформація за тел. 0630727333

АН VALION-Миколаїв

0630727333

valionmykolaiv@gmail.com

WebWizard CRM Real Estate

Без комісії з покупця  Ексклюзив

10294

Заголовок

Будинок

 Центральний - Матвіївка

 вул. Матвїївська, 143

 1 / / -

 162 / 82.4 / 39.5 м2

 Ціна: 65 000$

Заголовок


Подвійний будинок з красивим краєвидом.\nМатвіївка — школа, дитячий садок, лікарня, магазини, ріка Південний Буг.\nФактично — це два окремі будинки з окремими входами. Кожен з яких є комфортним житлом для двох-трьох осіб. Тобто, або дві сім`ї, або сім`я з 6-ти людей матимуть все для щасливого життя.\nВласна свердловина, стабілізатор напруги на вході, резервуар з водою, автономне економне опалення, гаряча вода, зручне планування. Всі кімнати окремі. В будинках — окремі санвузли. Тепла підлога та підготовка під теплу підлогу. Стан житловий. Є мансардний поверх.\nОкреме приміщення для сільгосп-інвентаря. Вольєр для собак. Гараж на два великих авто. Мангальний майданчик для урочистих подій та відпочинку.\nПросторий двір.\nЗемельна ділянка — 15 соток — теплиці, город, плодоносні дерева, бетонна стежка через весь город. Територію огороджено.\nЗатишно, чисто, красиво.\n\nТелефонуйте, подивимося ваш майбутній будинок.

АН VALION-Миколаїв

0630727333

valionmykolaiv@gmail.com

WebWizard CRM Real Estate

Без комісії з покупця  Ексклюзив

10274

Продається нафтобаза

Ділянка під житлову забудову

 За містом

 м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції

  / / -

  / / м2

 Ціна: 650 000$

Продається нафтобаза


Паливний склад, газове сховище, добрива, сипучі матеріали (пісок, щебінь), будівельні сипучі матеріали і т.д. \nМісцезнаходження: Миколаївська область, місто Вознесенськ - стратегічно дуже вигідне, знаходиться на перетині магістралей Київ - Миколаїв - Херсон, Одеса -Херсон, Одеса - Кривий Ріг. \n3 км до траси Н-24\nЗемельна ділянка площею 22503 м2 = 2,25Га. \nЗемля у довгостроковій оренді з правом викупу.\nЧастина території у залізобетонних плитах, частина території заасфальтована. По всьому периметру бази побудований міцний армований фундамент.\nТериторія огороджена парканом по всьому периметру з залізобетонних плит та брамами.\nНова власна залізнична гілка із залізничною рампою та лінією вивантаження / завантаження вагонів зі спеціальним армованою бетонною основою (було використано 150 т металу), призначеним для прийому нафтохімічних вантажів, всередині території гілка місткістю 10-12 вагонів. \nВстановлено залізобетоний захист для запобігання витоку палива / хімікатів в разі протоки.\nНа залізобетоній підставі встановлено 20 готових оцинкованих резервуарів для зберігання палива / добрив з обваловки, ємність кожного - 60 кубів, навколо резервуарного парку закладено кругом бетонні плити для пожежного проїзду.\nЗакладено армований фундамент і повністю підготовлений майданчик під 2-й, аналогічний резервуарний парк.\nМісце установки (Майданчик) з армованим бетонною основою / фундаментом підготовлена під 2-тисячника. Один резервуар-тисячник з потовщеного металу є в наявності в згорнутому вигляді у повному комплекті.\nВстановлена власна трансформаторна підстанція з резервним електроживленням, при якому було виконано будівництво високовольтної лінії довжиною 2 км.\nНа території є протипожежний резервуарний парк з водою, 6 резервуарів.\nРегіон багатий на унікальні родовища (пісок, щебінь, граніт ...), також дуже розвинене сільське господарство, суднобудування.

АН VALION-Миколаїв

0630727333

valionmykolaiv@gmail.com

WebWizard CRM Real Estate

Без комісії з покупця  Усний договір

10273

Продається земельна ділянка у Закарпатті

Земля комерційного призначення

 За містом

 Закарпаття,

  / / -

  / / м2

 Ціна: 1 200 000$

Продається земельна ділянка у Закарпатті


Продається земельна ділянка 31.1 га\r\nЗручна для будівництва бази відпочинку.\r\nДілянка розташована на кордоні з Румунією, урочище «Керекмочар», Тячевський район, Закарпатська область. Через місто Тячів проходить оновлена траса Н-09 до курорту «Буковель», капітальна реконструкція якої збільшило туристичні потоки українців до Закарпаття на 10%, іноземних туристів – на 15-20% у порівнянні з 2019 роком. В радіусі 30 км від ділянок знаходяться курорти «Чорна вода» з родоновими складовими, загальнодержавний санаторій «Шаян», поруч протікають гірські річки Тиса і Теребля.\r\nНа ділянці — два пруди, поруч (100 м) дубовий ліс.\r\nЄ висновки геологічної служби про наявність термальних та мінеральних вод. Можливе використання термальних вод для водних процедур, а також запуск ліній по розливу мінеральних вод.\r\nЄ можливість облаштування вейк-парку (замкненої кільцевої траси для катання на водяних лижах, а у зимовий час — на сноубордах або санчатах).\r\nСтворено план будівництва готелю, ресторану, зони відпочинку для мешканців району та гостей, автомобільної стоянки.\r\nГенпланом розвитку Тячевської територіальної громади на вказаній території передбачено облаштування зони відпочинку або перепроектування ділянки під котеджне містечко з виходом з будинків до озера.

АН VALION-Миколаїв

0630727333

valionmykolaiv@gmail.com


  1 - 30 з 39   Далі В кінець